Széchényi Gimnázium vs Keri FT
Írta: easy - Dátum: January 23 2009 13:06:59
Egy elég jó iramú mérkőzésen az első harmadban 3 gólos vezetést tudtunk szerezni . Aztán az ellenfél összedte magát túlságosan is... és kiengyenlítettek és át vették a vezetést... így 3-5 lett az első harmad.. A második harmadban eléggé nehezen ment kapusunknak a védés mivel hogy az SZFC kapusa szétlocsolta a kaput üditővel és szinte hozzá ragadt a kapus.. és nem engedték hogy töröljünk vagy ilyesmi.. 4-0 lett a 2. harmad . A 3. harmad volt szinte a legjobb mi uraltuk a pályát és mi vezettük a legtöbb támadást! 2-2 lett így összesíttésben 11-5-re kaptunk ki de tegyük hozzá mi tartalékos csapattal voltunk pont 5+1-en voltunk meg és idén még nem volt edzésünk sem... Gól lövők : Tóth Sándor (RFT) 2goal Bricky Richárd 3goal