Írta: easy - Dátum: January 27 2009 16:58:45
Match Result : 11-1 (1-1) 4-1,4-0,3-0

Széchényi - Keró
3*15 perc firendly match

Match Report:

Hát nem sikerült visszavágni.. Ennek több oka is van... nem nagyon tehetünk róla én azt hiszem a széchényisek csapat kerete majd 3 szorosa a mienkénél így több csere lehetőségük volt és még a széchényisek 15 percet beszéltek meg 10 helyett ez is meg viselte a csapatot meg az is hogy nem volt hátvéd nem volt védőnk.

A széchényisek hamar elkezték vezetni a támadásokat erre mi is sokszor válaszoltunk kapusunk pár támadást háritott de az első gól után ez megtört.. Aztán egyenlitteni tudtunk B Viktor (1-1) 4-1-nél kapus csere volt nálunk D.Attila kiment mezőnybe Sz.Gábor kapus aki jól is védett csak védelem nem volt meg összeszokás. Volt a meccsen pár nézet eltérés amikor D.Attila vállal szabályosan blokkolta az szfc egyik játékosát aki ki állítást akart a bírónál. A meccs utolsó percébe pedig az egyik vendégünket vendég játékosunk verekedett össze az egyik szfc-sel mert színlelet. Még azt tegyük hozzá hogy Nagy Zoltán a kft játékosa egész meccsen kitűnő teljesítményt nyújtott. És az egész csapat is semmi gond majd ha lesznek normális edzések és összeszokunk ez csak egy felmérés volt hogy hol tartunk semmi baj !

------------------------------------------------------------------------------------------------